DRODZY RODZICE

Bardzo chcieliśmy się z Wami spotkać tutaj w przedszkolu. Jednak nie jest to jeszcze odpowiedni czas. Przygotowujemy się do programu z okazji święta Mamy i Taty, który mamy w planie pokazać 18 czerwca łącząc tą uroczystość z zakończeniem roku szkolnego. Ale już teraz przyjmijcie od nas życzenia:

ŻYCZENIA NA DZIEŃ MAMY I TATY : Przedszkole Publiczne Nr 20 w Szczecinie

PAMIĘTAJCIE

"Rodzina jest dla człowieka niczym płótno dla artysty. Przelewamy na nie nasze najwspanialsze marzenia. Kreślimy je często w sposób niedoskonały i nieudolny, ale wszyscy jesteśmy przecież zaledwie amatorami w sztuce życia. Jeśli jednak nie skupiamy się na roztrząsaniu własnych pomyłek, z czasem powstają w ten sposób prawdziwe arcydzieła. Z czasem uczymy się także, że to nie piękno końcowego efektu godne jest najwyższej pochwały, lecz wysiłek, jaki wkłada się w jego malowanie."
Richard Paul Evans