Drodzy Rodzice

W związku ze zbliżającym się zakończeniem tego, jakże trudnego dla nas wszystkich roku szkolnego, pragniemy podziękować za zaangażowanie w działania dydaktyczno- wychowawcze przedszkola, szczególnie w ostatnich miesiącach. To właśnie na Was spadł obowiązek codziennej pracy dydaktycznej z dziećmi, która nie zawsze jest łatwa i przyjemna. Mamy nadzieję, że ten czas zaowocował lepszym poznaniem możliwości i umiejętności swojego dziecka.

Dzieci, które dzięki rodzicom zaprezentowały najwięcej swoich prac na stronie internetowej przedszkola zostaną wyróżnione słodkim upominkiem.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Izabeli Walczak, która była bardzo pomocna przy organizacji zajęć zdalnych, a także różnych imprez przedszkolnych.

Dziękujemy paniom, które pomogły przygotować uroczystość Dnia Babci . Były to mamy:

Zuzi S., Antosia F., Szymona K., Amelii G, Julii G, Krzysia K. Oli Dz, Hani W., Tymona J, Oliwiera Ł

Otrzymałyśmy również pomoc w postaci materiałów plastycznych i papierniczych od rodziców:

Antosia F, Szymona K, Leny M, Krzysia K, Mikołaja A,
Grzesia S., Antosia S.

Mamy nadzieję, że następny rok szkolny będzie lepszy dla wszystkich, czego życzymy sobie, Dzieciom i Rodzicom.

Grażyna Świętek

Krystyna Klimek