DYŻUR WAKACYJNY – PILNE

SZANOWNI RODZICE

Mając na uwadze wyjątkową sytuację związaną z trwającą pandemią COVID-19 jesteśmy zmuszeni zweryfikować pracę przedszkola w okresie tegorocznych wakacji. Dlatego bardzo proszę o rzetelną informację dotyczącą zainteresowania rodziców dyżurem wakacyjnym w przedszkolu.  Podkreślam, że potrzebne są tylko konkretne, wiarygodne dane. Dane te posłużą do oszacowania potrzeb rodziców w zakresie zapotrzebowania na miejsca przedszkolne w sierpniu 2020.

Sprawowanie opieki nad dziećmi w okresie dyżuru wakacyjnego odbywać się będzie w warunkach ścisłego reżimu sanitarnego.

Przedszkole udostępni miejsca tylko zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i zaleceniami MEN  z zastosowaniem obecnych kryteriów.

Informacje dotyczące dzieci proszę przekazywać wyłącznie drogą mailową  na adres: przedszkole63@onet.eu do 25 maja 2020 r.

W załączniku ANEKS NA DYŻUR WAKACYJNY

aneks na dyżur wakacyjny

Dyrektor przedszkola

Marta Soloch