Szanowni RODZICE

 

Pomimo trudnej sytuacji jaka aktualnie ma miejsce, chcielibyśmy nadal w pewien sposób nieść radość i zabawę dzieciom, poprzez wspólny taniec. 

Instruktorzy Szkoły Tańca Pasja założyli kanał na Youtubie, na którym co poniedziałek, całkowicie bezpłatnie, będziemy wstawiać taneczne filmiki, na których nasze wesołe maskotki będą przypominać przedszkolakom wspólne tańce i piosenki. Chcemy tym sposobem kontynuować ich taneczną edukację, podtrzymywać ich zapał do tańca, oraz wprowadzić urozmaicenie w domowym planie dnia.

Proponujemy to Państwu całkowicie bezpłatnie i niezobowiązująco. Nowe filmiki będziemy wstawiać na kanał w każdy poniedziałek. Filmiki również będą dostępne na naszym facebooku: https://www.facebook.com/SzkolaTancaPasja 

Zachęcamy rodziców i Państwa do subskrybcji naszego kanału, wtedy filmiki co tydzień same będą o sobie przypominać :).

Mam nadzieję, że tym pomysłem podtrzymamy w pewien sposób naszą współpracę, i będziemy mogli od września wrócić do "normalności".

 

LINK: https://www.youtube.com/channel/UCYILuG2ddnShtWf93yrmhpQ

Szkoła Tańca PASJA

Piękna Dziewczyna Tańczy Salsę Ze Swoim Chłopakiem I Razem Tańczą ...