DRODZY RODZICE

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 63 WESOŁE SKRZATY informuje, że w związku z możliwością podjęcia przez nauczycieli oraz  pracowników obsługi i administracji, akcji strajkowej od 8 kwietnia (na podstawie par. 18 ust.2 pky 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31.XII.2002 r w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach- Dz.U. z 2003r Nr 6, poz.69 z póź. zm), zostanie podjęta decyzja o zawieszeniu pobytu dzieci w przedszkolu. W związku z powyższym przedszkole nie będzie mogło zapewnic dzieciom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu. 

Na bieżąco proszę śledzić informacje w mediach. Podejmowane decycje będą zamieszczane na stronie internetowej przedszkola. 

W sobotę 6.04.19 – w godz. 9:30-12:30, dyrektor przedszkola Marta Soloch będzie do Państwa dyspozycji  w ploacówce przy ul. Zagościniec 1.

Proszę o zrozumienie tej trudnej dla wszystkich sytuacji i zapewnienie na czas akcji strajkowej swoim dzieciom opieki.